Seznamovací schůzka………………………………………………………………………..zdarma 30 minut
– Pro klienty, kteří si přejí můj doprovod k porodu, on-line nebo osobně na Praze 9 a okolí (dle dohody).

Osobní konzultace…… …………………………………………………………………………..800,-/hodina
– Témata kolem těhotenství, porodu, období po porodu, kojení, nošení miminka v šátku či nosítku,… Zkrátka kolem všeho, co vás zajímá.

On-line konzultace……………………………………………………………………………….800,-/ hodina

– Témata kolem těhotenství, porodu, období po porodu, kojení, nošení miminka v šátku či nosítku,… Zkrátka kolem všeho, co vás zajímá.

Porodní balíček………………………………………………………………………………………17 000,-
– 3 předporodní setkání v délce 90 minut, on-line konzultace a podpora, pomoc se sestavením porodního přání, pohotovost k porodu (14 dní před termínem porodu a 14 dní po termínu porodu), doprovod k porodu, 1 poporodní setkání v délce 90 minut. Zapůjčení šátku Rebozo a stoličky na bylinnou napářku.

Porodní balíček + příprava na kojení………………………………..20 000,-

– 3 předporodní setkání v délce 90 minut, on-line konzultace a podpora, pomoc se sestavením porodního přání, pohotovost k porodu (14 dní před termínem porodu a 14 dní po termínu porodu), doprovod k porodu, 1 poporodní setkání v délce 90 minut. Zapůjčení šátku Rebozo a stoličky na bylinnou napářku včetně bylinek na bylinnou napářku. Míchání aroma olejíčku, rebozo masáž, cca 3 hodinová příprava na kojení, Praktický návod na kojení.

Porodní balíček, předporodní kurz+příprava na kojení ……………….25 000,-

– 3 předporodní setkání v délce 90 minut, on-line konzultace a podpora, pomoc se sestavení porodního přání, pohotovost k porodu (14 dní před termínem porodu a 14 dní po termínu porodu), doprovod k porodu, 1 poporodní setkání v délce 90 minut. Zapůjčení šátku Rebozo a stoličky na bylinnou napářku včetně bylinek na bylinnou napářku. Míchání aroma olejíčku, rebozo masáž, cca 3 hodinová příprava na kojení, Praktický návod na kojení+ kompletní předporodní kurz (Vyšetření v těhotenství, jak se připravit na porod, jak poznat porod, jak dýchat u porodu, role partnera u porodu a po něm, první, druhá, třetí doba porodní, úlevové pozice, spinning babies, jídlo a pití u porodu, tišení bolesti u porodu, poporodní péče, kontakt kůže na kůži, kojení, šestinedělí, manipulace s miminkem,..)


Individuální předporodní kurz………………………………………………………………6500,-/ cca 7 hodin
-Kompletní předporodní kurz (Vyšetření v těhotenství, jak se připravit na porod, jak poznat porod, jak dýchat u porodu, role partnera u porodu a po něm, první, druhá, třetí doba porodní, úlevové pozice, spinning babies, jídlo a pití u porodu, tišení bolesti u porodu, poporodní péče, kontakt kůže na kůži, kojení, šestinedělí, manipulace s miminkem,..)

V ceně služeb není zahrnuta doprava. Cena za kilometr 9,-.

Laktační poradenství

– Úvodní hodina 45-90 minut………………………………………………………………1100,-

– Druhé a další setkání 60 minut.…………………………………………………………800,

-Další půlhodina…………………………………………………………………………………..400,-

-Balíček 1 úvodní setkání 90minut+3 další setkání 60 minut………………..3100,-

-Příprava na kojení 3 hodiny+praktický návod ke kojení………………………3100,-

-Zapůjčení nosící pomůcky (týden)………………………………………………………..150,-

-Poradenství při nošení 90 minut………………………………………..1100,-


Nejčastěji doprovázím ženy k porodu domu a do porodnic v Praze a Středočeském kraji.
V ceně služeb není zahrnuta doprava. Cena za kilometr 9,-
.